بهبود نسبی وضعیت وبلاگ

با سلام خدمت بازدیدکنندگان محترم وبلاگ

از شهریور ماه تا حالا به خاطر خدمت سربازی تغییر خاصی در وبلاگ نداشتم. اما حالا:

دو سه ماهی میشه که دوره ی آموزشی خدمت من تموم شده و به طور محدود معمولا هر دو یا سه هفته یکبار آخر هفته ها میام مرخصی. سعی می کنم از این به بعد فاصله ی بروزرسانی ها کمتر بشه. دوستانی که با من مکاتبه می کنن با کمی تاخیر بهشون جواب خواهم داد که البته بازهم از این بابت پیشاپیش از این دوستان عذرخواهی می نمایم . البته در اولین فرصت جوابگوشون خواهم بود.

موفق باشید

مجید

/ 13 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ایمری

سلام.وبلاگ جدیدم رو ببینین. نظر فراموش نشه.[لبخند]

شیفا

سلام آقا مجید من فارغ التحصیل کارشناسی جغرافیای شهری هستم میخواستم در مورد تعدادپذیرش در رشته ارشد برنامه ریزی شهری و ارشد برنامه ریزی روستایی بپرسم اگر سریعتر برام بفرستید ممنون می شم و همچنین منابع را اگر دارید بفرستید مرسی

هستی

سلام من دنبال مقاله ای از روستا بودم وبلاگتون رو دیدم برام خیلی جالب بود . من دانشجوی ارشد برنامه ریزی روستایی هستم . ممنون میشم بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم.

ققنوس

سلام منم دوست دارم ازتجربیاتتون استفاده کنم.دانشجوکارشناسی برنامه ریزی روستایی هستم...

ققنوس

سلام.میشه بگین درحال حاضرمشغول به چه کاری هستیدمربوط به رشتتون منظورم شرایط اشتغال رشتتون هست لطفادرباره شراط اشتغال رشتتون هم بگین برای ماکه اول راه هستیم.................

مولایی

دوستان لطفا به وب مام سر بزنید

محمد

امید وارم معاف بشین زودتر برگردین

ترکمن صحرا

سربازی خوبه.بقوله گفتنی سربازی مرد بار میاره.البته این اصطلاح بیشتر برای کسانی خوبه که مردنیستن.ولی شنیدم که سربازی برای خودش عالمی داره با کلی خاطره.پس بهتون خوش بگذره.