تبادل لینک در وبلاگ

تبادل لینک و تبلیغات در وبلاگ

از افراد یا شرکت هایی که صاحب وبلاگ یا سایتی در زمینه ی جغرافیا، برنامه ریزی شهری و برنامه ریزی روستایی هستند دعوت می کنم تا لینک سایت یا وبلاگشونو با من به اشتراک بزارن. این کار علاوه بر کمک به خود ما برای افزایش بازدید وبلاگ یا سایتمان، به کاربران بیشتر و به صورت بهتری کمک می کنه تا بتونن سریع تر به مطلب مورد نظرشون دسترسی پیدا کنن و یا مطالب کامل تری رو در زمینه ی مورد جستجوشون پیدا کنن. ضمنا قرار دادن لینک سایت ها و وبلاگ های پربازدید در سایت یا وبلاگ خودتان نه تنها باعث کاهش بازدیدکنندگان شما نمیشه، بلکه به ازای هر کلیک روی اون لینک از وبلاگ  شما، رتبه ی شما رو در موتورهای جستجو به ویژه گوگل بالا می بره و باعث افزایش آمار بازدید شما خواهد شد.

این تبادل لینک به دو صورت انجام میشه:

1- لینک نوشتاری معمولی در بخش لینکستان یا پیوندهای سایت و وبلاگ

2- لینک به صورت بنر تبلیغاتی در سمت چپ یا راست سایت و وبلاگ مانند آنچه در وبلاگ من می بینید.

دوستانی که مایلن از شیوه ی دوم استفاده کنن می تونن خودشون بنر مورد نظرشونو در اندازه ی 120*250 و یا 60*250 پیکسل به صورت فایل GIF طراحی و برای من ارسال کنن. البته در این شیوه شما باید تغییرات رو در کد قالب وبلاگتون ایجاد کنید تا بتونید به صورت مورد نظر این لینک ها رو بزارید.

ضمنا افرادی که مایلن تا سایت و وبلاگشون در وبلاگ من به صورت بنری تبلیغ بشه ولی مایل نیستن که به صورت متقابل بنر وبلاگ منو بزارن می تونن با پرداخت هزینه ای کم از تبلیغ بنری وبلاگ من استفاده کنن.

 

ایمیل من:  majidgharanjik@yahoo.com

 

/ 3 نظر / 33 بازدید
غزاله

سلام خوش حال می شم بیاید و داستانم رو بخوونید و نظرتون رو بگین